Lukoil Araç Tanıma Sistemi ( ATS ) hız ve zamandan kazanın.

Lukoil Araç Tanıma Sistemi ( ATS ) hız ve zamandan kazanın.

Belpaş Petrolleri


AKARYAKIT alımlarınızda son damlasına kadar kontrol.

✅ Araç tanıma sistemiyle firmalar akaryakıt giderlerini kontrol altına alır.

✅ Firma araç sürücülerinin hiçbir ödeme yapmadan fatura beklemeden ve aracından inmeden akaryakıt alımlarını sağlayan son teknoloji ile desteklenmiş bir sistemdir

✅ Lukoil taşıt tanıma sistemi kolay basit pratiktir. Türkiye’de sadece Lukoil’de bulunan Sticker şeklinde etiket araçların kelebek camına, ön camına yapıştırılır sökülmeye, çalışıldığında sticker parçalanıp dağılan özel bir sisteme sahiptir.

✅ Türkiye’nin 81 il ve ilçelerinde Lukoil ATS sistemi olan Lukoil istasyonlarından yakıt alabilir ve ödeme yapmadan, araçtan inmeden hızlı güvenilir bir sistemle zamandan kazanırsınız.

✅ Lukoil platform sayfasından size verilen parola ve şifreyle firmanız araçlarının saat kaçta, kaç litre yakıt aldığını, aynı zamanda km hesabının takibinin yapılabildiği online bir takip sistemidir.

✅ Lukoil araç sistemine dâhil olmak için bir ve birden fazla araca sahip olmanızı yeterlidir.

✅ Biz bunları Lukoil istasyonumuzda, Kamu kurum kuruluşları ( Bucak Belediyemiz araç ve iş makinalarında, Bucak Emniyet Müdürlüğü araçlarında, Bucak Orman işletme müdürlüğü araç ve iş makinalarında) sorunsuz kullanımını sağlıyoruz. #Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Her türlü soru ve görüşleriniz için İnternet sayfamızdan, www.bucakbelpas.com, e-mail adresimizden, [email protected], sosyal medya hesaplarımızdan

✅0 532 663 0444 numaralı telefonumuzdan 7/24 ulaşabilirsiniz.

#Belpaş #Lukoil #ATS #hız #kazandırır.

4.05.2021